KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7797300
nr 779 7300
Kopparstick
3 st, bland annat. Karl XI likfärd
Kondition: slitage/skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:19:55
23/9 23:53:06